Adwokat Jacek Kraczek
Kancelaria Adwokacka
Plac Wolności 13/8,
23-400 Biłgoraj

telefon:

574-777-305

e-mail: adwokat@kraczek.eu

NOWE ZASADY PRACY KANCELARII

Szanowni Państwo, 

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju zmianie ulega sposób pracy Kancelarii.

Tak jak w kwietniu, dyżury adwokackie w Kancelarii pozostają zawieszone do odwołania. W sprawach wymagających bezpośredniego kontaktu możliwe jest jednak umówienie spotkania. W tym celu proszę o kontakt telefoniczny (tel. 574-777-305 – od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00) lub mailowy (adwokat@kraczek.eu).    

Porady prawne w pozostałych sprawach, a także zlecenia przygotowania pism, umów, regulaminów i innych dokumentów odbywają się w formie rozmowy telefonicznej (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00) lub korespondencji e-mail. Jak pokazały doświadczenia z drugiej połowy marca oraz kwietnia, ta forma świadczenia pomocy prawnej pozwala na osiągnięcie zamierzonych przez Państwa efektów z zachowaniem maksymalnej ostrożności. 

 adw. Jacek Kraczek

 

TELEFON: 574-777-305 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00)

E-MAIL: adwokat@kraczek.eu

  

 

Powyższe daty i godziny mogą ulec zmianie. 

Z uwagi na możliwość nieobecności adw. Jacka Kraczka w Kancelarii, spowodowaną udziałem w rozprawach lub spotkaniami z Klientami poza Kancelarią, zachęcam Państwa do umówienia wizyt na konkretny termin i godzinę. W tym celu proszę o kontakt telefoniczny, mailowy lub przez formularz.

Adwokat Biłgoraj
Kontakt